Mecz Gwiazd 3LK – Zakończenie 14 Edycji!

Mecz Gwiazd 3LK – Zakończenie 14 Edycji!

17.02.2018 godzina 17:00 – 20:00

Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej!

Mecz gwiazd „Jedni vs Drudzy”

Jedni 
1.Mateusz „Miotła” Stawicki – Elektryka Morska
2.Maciej Bałabuch – Elektryka Morska
3.Paweł „Perka” Perkowski – Elektryka Morska
4. Karol „Classic” Gajdamowicz – Elektryka/Obrońcy
5.Jakub „Łętek” Łętowski – Obrońcy Tytułu
6.Filip Szycik – Chicos Latinos
7.Borys Szycik – Chicos Latinos
8.Adam Idziak – Grande Pruszczones
9.Damian Leman – Geoban
10.Michał „Baśka” Kowalski – Latające Słonie
11.Marek Flisikowski – Old Sharks
12.Łukasz Wieczorkowski – NavArt

Nieobecni w ekipie Jednych :

Bartek Kobus – Elektryka
Tom Piotrkiewicz – Oliwa Team
Marcin Skiba – Tos Gdynia

Michał „Mały „Kaliński – Elektryka Morska

Kuba „Kielon” Kietliński – Elektryka Morska

Drudzy
1.Łukasz Płaczek – Itago Gdynia
2.Krzysztof Mielczarek – Itago Gdynia
3.Radosław Łapczuk – Nieobliczalni/Kaczogród/NB Bench
4.Maciej Dalak – Nieobliczalni/Kaczogród/NB Bench
5.Adam Siewruk – Nieobliczalni/Kaczogród
6.Piotr Urbański – Instytut Bieżnikowania Kory Mózgowej
7.Bartłomiej „Bugi” Gallas – Instytut Bieżnikowania Kory
8.Paweł Dettlaff – Bizony
9.Artur Umławski – Miód Melina
10.Krzysztof Kucha – Armagedon/Robaki
11.Krzysztof Sałata – Stosunkowodobrzy
12.Maciej Ustarbowski – Miód Melina
13.Tomasz Maryniewski – Dziady Gdynia
14.Łukasz Kociołek – Sharks Podnogo

Nieobecni w ekipie drugich :
Przemysław „Kapitan Koszykówka” Frasunkiewicz – Itago
Kamil Sadowski – Itago/Dziady
Mateusz Nitsche – Itago
Jędrzej Graj – Nieobliczalni/Kaczogród/NB Bench

Konkurs wsadów

1.Adam Siewruk – Nieobliczalni/Kaczogród
2.Maciej Dalak – Nieobliczalni/Kaczogród
3.Szymon Kosicki – Smerfy/NB Bench
4.Kamil Kaźmierczak

Konkurs rzutów za 3

1.Paweł Perkowski – Elektryka Morska
2.Krzysztof Kloc – Miód Melina
3.Krzysztof Sałata – Stosunkowodobrzy
4.Łukasz Kociołek – Sharks PodNogo
5.Piotr Kordalski – NavArt/Old Sharks
6.Michał Kowalski – Latające Słonie
7.Marcin Cybulski – Miód Melina
8.Artur Umławski – Miód Melina
9.Filip Szycik – Chicos Latinos
10.Kuba Łętowski – Obrońcy Tytułu
11.Mateusz Stawicki – Elektyka Morska
12.Łukasz Płaczek – Itago Gdynia
13.Heniu – Serwus

Konkurs rozgrywających
1.Borys Szycik – Chicos Latinos
2.Adam Idziak – Grande Pruszczones
3.Tomasz Maryniewski – Dziady
4.Krzysztof Kucha – Robaki/Armagedon
5.Kuba Łętowski – Obrońcy Tytułu
6.Krzysztof Kloc – Miód Melina
7.Adam Pałasz – Stosunkowodobrzy
8.Maciej Blok – Bizony
9.Piotr Podbielski – Energa Obrót
10.Damian Klinder – Stosunkowodobrzy
11.Adam Worzała – Instytut Bieżnikowania Kory Mózgowej
12.Piotr Kordalski – NavArt/Old Sharks
13.Łukasz Kociołek – Sharks Podnogo
14.Heniu – Serwus
15.Łukasz Płaczek – Itago Gdynia

Rozdanie nagród za 14 Edycję 3LK
                                                                                                                                          Zapraszamy!