TERMINARZ

Terminarz !!!

 

 

 

Poniedziałek 1.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

20.00 SGOBT – Ocelot (ćwierćfinał 3 Ligi)

21.00 Bat Sierakowice – Nieobliczalni (półfinał 1 Ligi – do 2 zwycięstw)

 

Poniedziałek  1.03.2021 Gdańsk Hala AWF

20.30 Ratownicy – Seksowny Oddział Uderzeniowy

21.30 Oldschool – Elektryka West (półfinał 1 Ligi – do 2 zwycięstw)

 

Wtorek 2.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 Bolki Śmiałe – Bizony

20.30 Biała czy Ruda – Zakład Utylizacji Odpadów

 

Środa 3.02.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 Dachy z Nieba – Wu Team

20.30 Iconic Meme Team – Latis Team

Środa 3.02.2021 Sopot SP 9 , Oskara Kolberga 9 – Nowa Sala w tym samym budynku co ŚLO

18.30 Sharks PodNogo – Makarena

19.30 Przeciągi – Green Team

20.30 Elbongo – Poppers

 

 

Czwartek 4.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 Elektryka West – Oldschool (półfinał 1 Ligi – do 2 zwycięstw)

20.30 Bat Sierakowice – Nieobliczalni (półfinał 1 Ligi – do 2 zwycięstw)

 

Piątek 5.03.2021. Kolberga 15 – Sopot

18.40 Underdrafted – Dzikie Koty

19.40 Poszukiwacze Zagubionej Formy – Na Kozaku

 

Piątek  5.03.2021 Gdańsk Hala AWF

20.30 Seniores – Latis Team

21.30 Grande Pruszczones – Narodowy Fundusz Zdrowia

Piątek 5.03.2021 Sopot SP 9 , Oskara Kolberga 9 – Nowa Sala w tym samym budynku co ŚLO

18.30 Było Gorzej i Chwalili – Wiadro po Meczu

19.30 Orły – Wejherowski Pakiet (półfinał 2 Ligi)

20.30 Robaki – Latające Słonie

Sobota  6.03.2021 Gdańsk Hala AWF

12.00 Likwidus – Bez Popitki

13.00 Clean Service – Zagrajmy To

14.00 Basket Team – Tos Gdynia

15.00 Rozporowcy – Monstars

16.00 Koleszkowscy – Hot Rots

17.00  Mamy Plan – Czarne Konie

18.00 Bizony – Grande Pruszczones

19.00 Los Angeles Anwils – 76ski

20.00 Sharks PodNogo – Zakład Utylizacji Odpadów

21.00 Stonks – Stosunkowodobrzy

Poniedziałek 8.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

20.00 Ocelot/SGOBT – Rumiami Heat (półfinał 3 Ligi)

21.00 WolfPack – Kosz All In (półfinał 3 Ligi)

Poniedziałek  8.03.2021 Gdańsk Hala AWF

20.30 GetResponse Monsters – SGOBT

21.30 Koleszkowscy – Bez Popitki

 

Wtorek 9.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 MM Invest – Pączusie (półfinał 2 Ligi)

20.30 Mieszanka Wedlowska – Latis Team

 

Środa 10.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 Mecz o 3 Miejsce – 1 Liga

20.30 Biała czy Ruda – Makarena

Środa 10.03.2021. Kolberga 15 – Sopot

18.00 Seniores – Dzikie Koty

19.00 Pegaz – Mi to Ryba

20.00 Mecz o 3 Miejsce 3 Liga

21.00 Obrońcy Tytułu – Grande Pruszczones

Środa 10.03.2021 Sopot SP 9 , Oskara Kolberga 9 – Nowa Sala w tym samym budynku co ŚLO

18.30 Underdrafted – Wiadro po Meczu

19.30 Ratownicy – Czwartkowe Grajki

20.30 Przeciągi – Mamy Plan

 

 

Czwartek 11.03.2021 Gdynia, ul.Płk. Stanisława Dąbka 207

19.30 Finał 2 Ligi

20.30 Finał 1 Ligi

 

Piątek 12.03.2021. Kolberga 15 – Sopot

18.40 Mecz o 1 miejsce 3 Liga

19.40 Mecz o 3 miejsce 2 Liga

 

Piątek  12.03.2021 Gdańsk Hala AWF

20.30 Mecz o 5 miejsce 1 Liga

21.30 Mecz o 7 miejsce 1 Liga

Piątek 12.03.2021 Sopot SP 9 , Oskara Kolberga 9 – Nowa Sala w tym samym budynku co ŚLO

18.30 Green Team – Czarne Konie

19.30

20.30 Mecz o 7 miejsce 3 Liga

Sobota  13.03.2021 Gdańsk Hala AWF

14.00 Mecz o 3 miejsce 4 Ligi

15.00 Finał 4 Ligi