TERMINARZ

Terminarz!  🙂

 

Czwartek 05.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot 

20.00  Stosunkowodobrzy – Bez Planu

21.00  Monsters – TB Army

Czwartek 05.12.2019 Klub Wioślarski „DRAKKAR”  ul. Sienna 37 , Gdańsk 

20.30 ŚGO Pasłęk – Supreme

21.30 Elbongo – Hetero Hydra i Smerfy

Piątek 06.12.2019  SP 18,  ul. Krasickiego 28 , Gdynia

20.00 Miejsce na Sponsora – Lancelot

21.00  Back To Basket – Gibony z Navarony

Piątek 06.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

20.30 Elektryka West – Grzechotniki

21.30  Bolki Śmiałe – Seksowny Oddział Uderzeniowy

Sobota 07.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

13.00  Makarena – Zagrajmy To

14.00  Wu Team – Basket Team

15.00 Koło Ergo – Dachy z Nieba

Poniedziałek 09.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00 3 City Basket – Ratownicy

21.00

Wtorek 10.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00

21.00

Środa 11.12.2019  SP 18,  ul. Krasickiego 28 , Gdynia

18.30 Bee a Star – Radio Gdańsk

19.30

20.30

21.30

Środa 11.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00

21.00

Czwartek 12.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot 

20.00

21.00 Clean Service – Rozporowcy

Czwartek 12.12.2019 Klub Wioślarski „DRAKKAR”  ul. Sienna 37 , Gdańsk 

20.30

21.30

Piątek 13.12.2019  SP 18,  ul. Krasickiego 28 , Gdynia

20.00

21.00

Piątek 13.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

20.30

21.30

Niedziela 15.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

15.00 Illuminati Gdynia – Akademia Bolków

16.00 Armagedon Jest Blisko – Wilki Morskie

17.00

18.00

19.00

Poniedziałek 16.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00 Makarena – IHS Markit

21.00

Wtorek 17.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00

21.00

Środa 18.12.2019  SP 18,  ul. Krasickiego 28 , Gdynia

18.30

19.30 Radio Gdańsk – Miejsce na Sponsora

20.30

21.30

Środa 18.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot

20.00  Rozporowcy – Zagrajmy To

21.00

Czwartek 19.12.2019 I LO  ul. Książąt Pomorskich 16/18 , Sopot 

20.00 Stonks – IHS Markit

21.00

Czwartek 19.12.2019 Klub Wioślarski „DRAKKAR”  ul. Sienna 37 , Gdańsk 

20.30

21.30

Piątek 20.12.2019  SP 18,  ul. Krasickiego 28 , Gdynia

20.00 Miejsce na Sponsora – Bee a Star

21.00

Piątek 20.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

20.30

21.30

Niedziela 22.12.2019 CSA PG,  ul. Al Zwycięstwa 12 ,  Gdańsk

15.00 Rozporowcy – Armagedon Jest Blisko

16.00 Lancelot – Air Help

17.00

18.00

19.00