TERMINARZ

TERMINARZ 21 EDYCJA 3LK!!!

 

NIEDZIELA  24.10.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

12.00 WŁOSKA ROBOTA – STRANGERS

13.00 PARK POŁUDNIE – RFK GDAŃSK

14.00 BANDA – ZAGRAJMY TO

15.00 CZWARTKOWE GRAJKI – 76TKI

16.00STOSUNKOWODOBRZY – CLEANSERVICE

17.00 GETRESPONSE MONSTERS – ROBAKI

PONIEDZIAŁEK 25.10.2021         GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

18.30 UGANDA WILDBOARS – WŁOSKA ROBOTA

19.30 OLDSCHOOL – WEJHEROWSKI PAKIET

20.30 MK CARS – BULDOŻERY

WTOREK 26.10.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

20.30 ROBAKI – MONSTARS

21.30 GETRESPONSE MONSTARS – NOWY FOLDER

ŚRODA 27.10.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 DZIKIE KOTY – MIESZANKA WEDLOWSKA

20.30 BYŁO GORZEJ I CHWALILI – CZWARTKOWE GRAJKI

21.30 GREEN TEAM – PLAIN JANE

ŚRODA 27.10.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 CLEAN SERVICE – ROZPOROWCY

19.00 OCELOT – BASKET TEAM

20.00 ELEGANCKIE CHŁOPAKI – LANCELOT

21.00 MYSTERY TEAM – RFK GDANSK

CZWARTEK 28.10.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 UNDERDRAFTED – BULDOGI

20.30 MM INVEST – PEGAZ

21.30 PARK POŁUDNIE – ARMAGEDON JEST BLISKO

CZWARTEK  28.10.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

19.00 LOS ANGELES ANWILS – GKS NEPTUN

20.00 LIKWIDUS – STONKS

21.00 NFZ – DOMBI

PIĄTEK 29.10.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 MK CARS – DGT

19.00 ZAGRAJMY TO – SEKSOWNY ODDZIAŁ UDERZENIOWY

20.00 BOLKI ŚMIAŁE – NIEOBLICZALNI

21.00 CZARNE KONIE – ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW

NIEDZIELA 31.10.2021    GDAŃSK, CSA PG      AL.ZWYCIĘSTWA 12

16.00 STOSUNKOWODOBRZY – MAKARENA

17.00 BAT SIERAKOWICE – ELBONGO

WTOREK 2.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

20.30 STONKS – RFK GDAŃSK

21.30 LIKWIDUS – ARMAGEDON JEST BLISKO

WTOREK 2.11.2021    GDAŃSK, CSA PG      AL.ZWYCIĘSTWA 12

18.30 CZWARTKOWE GRAJKI – OCELOT

19.30 BOLKI ŚMIAŁE – NFZ

20.30 BAT SIERAKOWICE – WU TEAM

ŚRODA 3.11.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 PEGAZ – LATAJĄCE SŁONIE

20.30 MM INVEST – RATOWNICY

21.30 PLAIN JANE – DZIKIE KOTY

ŚRODA 3.11.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 BULDOŻERY – UGANDA WILDBOARS

19.00 WŁOSKA ROBOTA – LANCELOT

20.00 BYŁO GORZEJ I CHWALILI – MONSTARS

21.00 LOS ANGELES ANWILS – MYSTERY TEAM

CZWARTEK 4.11.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 NIEZNISZCZALNI ŻABIANKA – PINK PANTHERS

20.30 DK AUTOMOBILES – RUMIAMI HEAT

21.30 OLDSCHOOL – DOMBI

CZWARTEK  4.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

19.00 GKS NEPTUN – PARK POŁUDNIE

20.00 BASKET TEAM – ROBAKI

21.00 ELBONGO – DACHY Z NIEBA

PIĄTEK 5.11.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 76 STKI – GETRESPONSE MONSTERS

19.00 AKADEMIA BOLKÓW – MIESZANKA WEDLOWSKA

20.00 SEKSOWNY ODDZIAŁ UDERZENIOWY – BANDA

21.00 KOSZ ALL IN – TOS GDYNIA

NIEDZIELA  7.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

12.00 CLEAN SERVICE – MAKARENA

13.00 BASKET TEAM – ROBAKI

14.00 ROZPOROWCY – STOSUNKOWODOBRZY

15.00 STRANGERS – ELEGANCKIE CHŁOPAKI

16.00 GREEN TEAM – UNDERDRAFTED

17.00 ZAGRAJMY TO – CZARNE KONIE

PONIEDZIAŁEK 8.11.2021         GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

18.30 PINK PANTHERS – MIESZANKA WEDLOWSKA

19.30 PLAIN JANE – GREEN TEAM

20.30 DGT – UGANDA WILDBOARS

WTOREK 9.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

20.30 OCELOT – GETRESPONSE MONSTERS

21.30 CLEAN SERVICE – BANDA

ŚRODA 10.11.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 LATAJĄCE SŁONIE – RATOWNICY

20.30 PEGAZ – TOS GDYNIA

21.30 DACHY Z NIEBA – ELEKTRYKA WEST

ŚRODA 10.11.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 76 STKI – BYŁO GORZEJ I CHWALILI

19.00 CZWARTKOWE GRAJKI – NOWY FOLDER

20.00 MONSTARS – BASKET TEAM

21.00 BOLKI ŚMIAŁE – OLDSCHOOL

CZWARTEK 11.11.2021    GDYNIA        UL. PŁK DĄBKA 207   CKZIU 

19.30 DZIKIE KOTY – UNDERDRAFTED

20.30 RUMIAMI HEAT – MM INVEST

21.30 DOMBI – WEJHEROWSKI PAKIET

CZWARTEK  11.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

19.00 ZAGRAJMY TO – ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW

20.00 NIEZNISZCZALNI ŻABIANKA – BULDOGI

21.00 PĄCZUSIE – ELBONGO

PIĄTEK 12.11.2021    SOPOT        UL. OSKARA KOLBERGA 15       ŚLO

18.00 DK AUTOMOBILES – KOSZ ALL IN

19.00 CZARNE KONIE – SEKSOWNY ODDZIAŁ UDERZENIOWY

20.00 ELEKTRYKA WEST – WU TEAM

21.00 NIEOBLICZALNI – NFZ

NIEDZIELA  14.11.2021         GDAŃSK        UL. SIENNA 37 DRAKAR

12.00 GKS NEPTUN – MYSTERY TEAM

13.00 BULDOŻERY – STRANGERS

14.00 ELEGANCKIE CHŁOPAKI – WŁOSKA ROBOTA

15.00 STONKS – PARK POŁUDNIE

16.00 LIKWIDUS – RFK GDAŃSK

17.00 ARMAGEDON JEST BLISKO – LOS ANGELES ANWILS